Shop Mobile More Submit  Join Login
Hi, I'm Hexahedron by Severka Hi, I'm Hexahedron by Severka
2009 / Prague / Olympus SP-510 UZ / PhotoFiltre edit / click download for full view
Add a Comment:
 
:iconsquirrel-slayer:
Squirrel-slayer Featured By Owner Feb 21, 2014
Tohle není možné... Buď ses nějakým způsobem dostala k mé kočce, prala ji tak dlouho, dokud se nesrazila zpátky na koťátko, a vyfotila ji, nebo jsou v ČR dvě takové mourovaté krasavice, co se jmenují Šestistěnka:) (Protože ta moje se tak náhodou taky jmenuje.)
P.S.: Omluv, prosím, užití špatného rodu, nejsi-li ona, ale on:)
Reply
:iconseverka:
Severka Featured By Owner Feb 21, 2014
Naše Šestistěnka byla kotě v roce 2009, takže je to možné... kolik je vaší? :)
Reply
:iconsquirrel-slayer:
Squirrel-slayer Featured By Owner Feb 21, 2014
Koukl jsem jí do občanky a je o dva roky starší, takže to nebude ona, ale vypadají skoro stejně:) Bohužel na fotkách tady na dA je z ní vidět jenom tlapka a ucho, ale třeba na rajčeti udjoucí fotku má.
Můžu se zeptat, co tě vedlo k tomu ji tak pojmenovat? Zrovna obvyklé jméno to není, většinou kočky moc hran nemívají... Já sbírám hrací kostky, takže ta moje byla další do sbírky:)
Reply
:iconseverka:
Severka Featured By Owner Feb 22, 2014
Dali jsme ji jako malé kotě někomu, kdo ji tak pojmenoval, ale už jsem o ní léta neslyšela. Řekla bych, že se má dobře :) Měla ještě dva mourovato-bílé sourozence, ty noví majitelé pojmenovali Leonidas a Jemina - takže povedená rodinka :D
Reply
:iconsquirrel-slayer:
Squirrel-slayer Featured By Owner Feb 22, 2014
A opravdu to bylo v roce 2009? O Jemině(/ovi) jsem sice nikdy neslyšel, ale měla bratra Leonida, takové bílo-hnědo-mourovaté huňátko. Leonidás bohužel před pár lety utekl během Letní filmové školy za kulturou a určitě teď žije bohémským životem u nějakých filmových nadšenců, ale Šestistěnka se má celkem dobře. Má pro sebe velikánský být, spoustu skříní na lození, velikou postel a každoročně jezdí na dva týdny dovádět do šumavských hvozdů. Jediným jejím trápením je, že se ta proklatá andulka nechce nechat sežrat:) Pokud se původně jmenovali Šína a Pelé, tak to je opravdu ona:)
Reply
:iconseverka:
Severka Featured By Owner Feb 22, 2014
Jo, teď si vzpomínám, jmenovali se tak, ještě v útulku, než se přestěhovali k nám. A ve skutečnosti si nejsem stoprocentně jistá, jestli byla Jemina jejich sourozenec, prošlo nám bytem tolik koček, že si je ani nepamatuju všechny :D To jsem ráda, že se našla :)
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
September 27, 2009
Image Size
1.1 MB
Resolution
865×612
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
224
Favourites
23 (who?)
Comments
6
Downloads
3
×